FAE is de meest effectieve oplossing om blootstelling aan soldeerdampen te voorkomen.
De afzuiging start zodra het gereedschap uit de standaard wordt genomen en werkt alleen tijdens het solderen. Deze functie bespaart energie en verlengt de levensduur van het filter.
Elke arm biedt 80 m³/u afzuigcapaciteit, wat de dampafzuiging voor twee werkplekken optimaliseert. Dit overtreft de industriestandaarden en garandeert een hogere luchtkwaliteit en naleving van de voorschriften.
Het systeem bevat:
FAE1100 Filter (FAE1110 Voorfilter + HEPA H13 + Koolstof). Dit drievoudige filtersysteem behaalt een gecertificeerde efficiëntie van 99,95% bij het filteren van soldeerdampen en voldoet aan de EN 1822-norm.
FAE010 – een flexibele afzuigslang die de FAE1 verbindt met de FAE020, FAE022, FAE070 of FAE072 Flexibele Arm.
FAE070 – een volledig flexibele arm die met een klem aan de werkbank bevestigd wordt.
P405 – maakt het mogelijk het afzuigsysteem te activeren zonder verbinding met een JBC Station.